ŽIVOTNÝ ŠTÝL SUV: NOVÁ TÚŽBA PO DOBRODRUŽSTVE.

SUV znamená životný štýl a prináša slobodu. Modely SUV a CROSSOVERY od spoločnosti Opel však ponúkajú ešte viac – pôsobivý dizajn, inovačné technológie a mimoriadnu hodnotu. Preskúmajte ponuku modelov od spoločnosti Opel:

 

GRANDLAND X.

Dobrodružstvo je späť! Grandland X prináša športový štýl, najmodernejšie technológie a systém riadenia trakcie IntelliGrip, ktorý zaručuje dokonalý záber kolies za každých podmienok a na každom povrchu.

 

 

 

 

MOKKA X.
Ideálne SUV do mesta, mimo neho aj do náročného terénu – dynamická Mokka X s kompaktným dizajnom a pohonom všetkých kolies 4×4 je dokonale všestranné vozidlo.

 

 

 

 

 

CROSSLAND X.
Crossover pre vás: vzhľad moderného SUV, hospodárne motory a najväčší batožinový priestor v triede – Crossland X dokonale zapadne do vášho životného štýlu.

 

 

 

 

 

Niekde hlboko vo vnútri každého z nás sa ukrýva túžba po dobrodružstve – oproti hľadaniu zábavy a vzrušenia však často stojí potreba predvídateľnosti a racionality. Tajomstvom obrovského úspechu vozidiel SUV je úžasné prepojenie životného štýlu a komfortu, ktoré ponúkajú. Prečítajte si viac o tom, ako zladiť SUV so svojím životným štýlom.

Hudba do auta a dobrodružstvo.

Čo vlastne spôsobilo ten rozruch okolo SUV? Existuje samozrejme množstvo racionálnych dôvodov, prečo si kúpiť trendové terénne vozidlo. Ponúkajú vysokú úroveň bezpečnosti a flexibility a často aj mimoriadne vyspelé technológie. Kúpa vozidla je však mnohokrát skôr rozhodnutím srdca než rozumu, takže tajomstvo úspechu vozidiel SUV môže spočívať v tom, že mnohí ľudia si tento typ karosérie spájajú s vytúženým životným štýlom.

Spomínate si na klasické skladby, ako „Autobahn“ od skupiny Kraftwerk, „Fuel“ od Metallicy alebo „I’m In Love With My Car“ od Queenu? Šoférovanie predstavovalo v rámci populárnej hudby niečo výnimočné už v minulosti – a práve tento pocit slobody dnes zažívate za volantom SUV. Nový model Grandland X spoločnosti Opel je odpoveďou na vašu túžbu po dobrodružstve. Užívajte si slobodu a staňte sa pánom ciest.

SUV sa dokonale hodí pre váš životný štýl.

Kam máte namierené? Chcete odbočiť z cesty a vyraziť do prírody? Možno máte dobrodružné záľuby a potrebujete odviezť neskladné vybavenie. SUV sa o vás vždy dobre postará. Vďaka príslušenstvu, ako sú strešné nosiče, nosiče bicyklov či držiaky na iPad, si vozidlo viete dokonale prispôsobiť svojim potrebám. Či už jazdíte v meste alebo v teréne, pre každé dobrodružstvo existuje tá správna hudba – a s moderným audiosystémom bude ešte veľkolepejšia.

 

Komfort a flexibilita naveky.

Vozidlá SUV však nie sú dobré len pre dobrodružstvo či na voľný čas a šport. Svojou všestrannosťou dobývajú jeden segment za druhým a priťahujú nielen rodiny, ale všetky vekové kategórie. Pre starších vodičov je výhodou vyvýšená poloha za volantom a ergonomicky komfortné riešenie interiéru – a práve príslušníci technologicky zdatnej staršej generácie sú noví dobrodruhovia, ktorí vedia oceniť moderné auto. Rodinám zasa vyhovuje priestranná a flexibilná kabína a batožinový priestor vozidiel SUV, ktoré sú navrhnuté rovnako pre dospelých aj deti.

Ako vozidlá SUV vynovili svoj imidž.

Samozrejme, nájdu sa aj odporcovia vozidiel SUV (a toho, čo predstavujú). Niektorých vodičov dlhý čas odrádzala skutočnosť, že SUV mali imidž ekologického monštra s vysokou spotrebou. Technický vývoj však dospel do štádia, keď mnohé súčasné SUV vedia osloviť aj ekologicky uvedomelých vodičov. Napríklad Opel Mokka X je možné vybaviť vznetovým motorom s priemernou kombinovanou spotrebou len 4,1 l/100 km1.

Symbol nového spôsobu života.

S rastúcou popularitou triedy vozidiel SUV si mnohí tí, ktorí si osvojili tento životný štýl, ani len nevedia predstaviť, že by jazdili na inom type vozidla. Výkonné motory, pohon všetkých kolies a pôsobivý vzhľad sa osvedčili ako víťazná kombinácia.

Skrátka, šoférovanie vozidla SUV predstavuje úplne nový spôsob života – auto je zároveň dokonalým partnerom pre každé vaše dobrodružstvo alebo činnosť, či už sa vyberiete na rodinný výlet alebo sa sťahujete.

MENU