Sme späť, sme tu.Prichádzame späť po dlhých sedemnástich týždňoch po zatvorení  našej automobilovej predajne s mokkou a …samými novými novinkami o ktorých vám napíšem.

 

Nenápadne, ale s určitosťou k nám prichádza jar. Preto sme si pre Vás pripravili tak, ako už v našej spoločnosti každoročne zvykom býva JARNÚ SERVISNÚ KONTROLU Vášho auta.  Či je všetko v poriadku, či je všetko OuKej, pretože tak, ako auto a cesta patria nerozlučne k sebe tak aj zima a soľ… a tá vie narobiť na vašom aute doslova neplechu. Preto Vám skontrolujeme nielen karosériu, ale aj brzdy, riadenie, kolesá…  no ani to veľa stáť nebude. Tou novinkou je, že do desať eur to zvládneme aj s kľúčenkou OPEL, ktorá sa iste zíde.  A pokiaľ  by ste veľmi chceli, dokážeme vám pomôcť aj s prehodením kolies na leto.

 

 

Druhou novinkou je, že to prehodenie by vyšlo do dvadsiatich piatich eur. Pokiaľ by ste potrebovali poradiť čo so starými gumami a vymeniť ich za nové letné aj to sa dá.

Treba si len dohodnúť s našimi kolegami na servise termín na 0905 681 382 – budú od Vás potrebovať vedieť ešpézetku Vášho auta a oni sa s Vami dohodnú kedy.

,

 

 

 

 

 

 

 

Ako som už v úvode spomenul… s mokkou.

Nie, nie, nie, nie je to káva, tú Vám ešte podávať v priestoroch našej spoločnosti nesmieme. Prečo? No nariadenia vlády… veď viete, tak to musí byť, ale, máme pre Vás inú mokku, takú motorovú. Čerstvú a úplne novú. Ďalšou novinkou je že základná cena  pätnásťtisícpäťsto eur sa nezmenila ale OPEL MOKKA áno. A to že nakomplet. MOKKA novej generácie je už pripravená k „omakaniu“ na našej predajni s autami – a tá je už otvorená, tak, ako aj samotná Mokka, stačí si iba požiadať SMSkoutestovaciu jazdu (nielen na Mokke, ale naj na iných OPELoch) na 0905 881 131 a my sa Vám ozveme.

 

Spoznať nový Opel Mokka      POZRITE SI VIDEO      ZÍSKAŤ PONUKU     ŽIADOSŤ O STRETNUTIE S PREDAJCOM

 

 

Servis komplexnejší a lacnejší, nová OPEL Mokka za starú cenu aj, testovacie jazdy, …no robíme to preto, lebo nás to BAVÍ, chceli by sme, aby ste ostali s nami, naším cieľom je vyhovieť  čo najlepšie. Prosíme, nezabúdajme prísť k nám do areálu s rúškom, negatívnym testom, alebo inou správou vyhovujúcou k návšteve.

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť, toleranciu a súčinnosť.

za OPEL Autotip spol. s r.o.  na ulici Vysokoškolákov v Žiline

 

 

 

RICHARD ZAŤKO

Sales Manager

+421-41-500 16 70  | predaj@autotip.sk | autotip.sk

AUTOTIP spol. s r.o. | Vysokoškolákov 60 | 010 08 ŽILINA

 

MENU