Služby


Autoservis

Naša flexibilita sa vyznačuje servisom všetkých značiek vozidiel a dodávaním náhradných dielov a techniky najvyššej triedy. Sme k dispozícii pre majiteľov osobných, úžitkových aj nákladných vozidiel, preto sme konkurencieschopní v širokom rozsahu poskytovaných služieb.


VIAC


Autosklo servis

Naša spoločnosť je autorizovaný zmluvný partner pre všetky poisťovne, špecializujeme sa na opravu a výmenu čelných, bočných a zadných auto skiel. Neriskujte a vždy oslovte zmluvný servis Vašej poisťovne – u nás máte istotu kompletných služieb za výhodné ceny.Ručné umývanie

Pravidelná údržba predlžuje životnosť Vášho vozidla, preto Vám prinášame službu ručného umývania. Jej výhody oceníte v šetrnejšom a precíznejšom prístupe, vyčistíme aj interiér vozidla a Vy nemusíte čakať v rade.

 Laserová 3D geometria

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá, preto používame vysoko účinné nastavenie geometrie kolies, ktorá optimalizuje životnosť pneumatík a mechanických častí vozidla. Správna geometria kolies zaisťuje bezpečnú a pohodlnú jazdu, pričom ovládanie vozidla je bez nadmerného zaťažovania pneumatík alebo iných súčastí podvozku. K ďalším výhodám patrí menšie opotrebovanie pneumatík, nižšia spotreba paliva a vyššia bezpečnosť celej posádky.


VIAC

Pneuservis

Jazdné vlastnosti vozidla zásadne ovplyvňujú správne nahustené a vyvážené pneumatiky, ako i vhodná hĺbka dezénu. Služby nášho profesionálneho pneuservisu využíva množstvo zákazníkov, ktorým poskytujeme:


VIAC

Zabezpečenie EK a STK

Nestrácajte čas čakaním v staniciach technickej kontroly a zverte svoje vozidlo našim odborníkom. Kompletne ho pripravíme na kontrolu STK a EK, postaráme sa o nastavenie svetiel, identifikáciu možných porúch, skontrolujeme povinnú výbavu a nakoniec zaistíme samotnú technickú kontrolu a meranie emisií za Vás.


VIAC

Autopožičovňa

Ponúkame krátkodobé aj dlhodobé zapožičanie vozidiel pre jednotlivcov aj organizácie. Spokojnosť zákazníka je pre nás dôležitá.


VIAC

Karosárske práce

Zabezpečujeme kompletné karosárske práce pre osobné automobily v akomkoľvek rozsahu poškodenia. Našim cieľom je vrátiť vozidlu pôvodný vzhľad a tým zabezpečiť záruku na vozidlo.


VIAC

Ponuka pre firmy

Chcete, aby o vozový park vašej spoločnosti bolo dobre postarané? Zverte ho do našej starostlivosti.


VIAC
MENU