PREČO predať, alebo vymeniť VÁŠ OJAZDENÝ automobil práve u nás?Nie každý si totiž v tejto dobe môže dovoliť kúpiť nové auto.

ČO AK BY TEN VÁŠ AUTOMOBIL CHCEL  PRÁVE TERAZ NIEKTO KÚPIŤ?

My by sme možno o niekom vedeli.

 

Bezprostredne po kúpe nového, alebo zánovného automobilu nie každý rozmýšľa nad tým, čo bude v horizonte viac ako štyri roky – kým príde na rad prvá STK a EK a s ňou pravdepodobne ďalšie výdavky.

 

Predpokladajme, že príde jedného dňa čas na to, keď budete chcieť Váš automobil predať, alebo vymeniť za iný, novší, lepší. Kde ale na to vziať peniaze? Ono by sa to možno aj dalo, veď momentálne to ešte síce asi ani nepotrebujete riešiť, ale ak má Váš automobil teraz ešte celkom dobrú hodnotu, ktorej časť by sa možno dala použiť pre kúpu novšieho automobilu? Ale ako by to všetko vlastne prebiehalo…

 

V úvode sa natíska ihneď niekoľko otázok. Čo bude s mojím starším autom? Musím si ho ja predať, kým nebudem mať nové? Ako a kde ho mám predávať? Kto si ho vlastne kúpi? Nebude záujemca vymýšľať? Nebude ma tlačiť do najnižšej možnej ceny, aby na mne čo najviac „zarobil“? Ako to bude s peniazmi, prepisom, čo všetko budem k tomu potrebovať? Ako mám urobiť kúpnu zmluvu a splnomocnenia? Čo bude s poistkami? Vrátia mi z nich nejaké peniaze? Čo keď sa tomu novému majiteľovi na tom aute niečo pokazí? Nebudem potom niečo doplácať?

 

Postaráme sa. Máme s týmto skúsenosti, predsa v našej spoločnosti AUTOTIP spol. s r. o. sme našim zákazníkom vymenili množstvo starších vozidiel za iné. Vaše auto si technicky obhliadneme, zistíme jeho reálnu cenu, a po dohode s Vami Vám vyplatíme peniaze „na ruku“.

 

Je tu niekoľko dôvodov, prečo Vám odporúčame si vymeniť Vaše auto práve u nás. Dokážeme Vám minimálne poradiť, ako sa to dá a ponúknuť najvhodnejšiu protihodnotu. Vypracujeme všetky dokumenty a postup. Zákazníkov zoznamujeme. Záleží nám na tom, aby predávajúci vedel, kto je kupujúci a naopak. Pri odovzdávaní vozidla je pre nás dosť podstatné, aby sme sa navzájom spoznali a o vymieňanom aute sa rozprávali čo najviac. To nás zvýhodňuje pred ostatnými autobazármi, pretože naša komunikácia je priama a konkrétna.

Čo ďalej? Stačí si následne vybrať z aktuálnej ponuky dostupných automobilov a vymeniť. Naši kolegovia na oddelení predaja Vám v tomto pomôžu.

 

Ak sme Vás touto možnosťou zaujali, stačí sa nám ozvať na:

PREVÁDZKA ŽILINA:

041 / 500 16 70 prípadne na 0905 881 131 alebo nám poslať správu na predaj@autotip.sk

 

PREVÁDZKA MICHALOVCE:

056 / 688 57 71 prípadne na 0903 741 100 alebo nám poslať správu na predajmichalovce@autotip.sk

 

 

 

RICHARD Z A Ť K O

Sales Manager

+421-905 881 131 | zatko@autotip.sk | autotip.sk

AUTOTIP spol. s r.o. | Vysokoškolákov 60 | 010 08 ŽILINA

MENU