PREČO SI KÚPIŤ OJAZDENÝ OPEL práve u nás?Nie každý si môže dovoliť kúpiť nové auto. Kde ale zohnať dobré ojazdené?

MAŤ ISTOTU JE VEĽMI DÔLEŽITÉ.

 

Výber a samotná kúpa ojazdeného auta prináša so sebou isté riziko a zároveň sa ihneď natíska niekoľko otázok. Je toto správna voľba? Ten motor, čo je v tom aute, nekazí sa? Vydarí sa mi to auto? Nevydarí? Čo potom keď niečo odíde? Aké môže mať závady? Kto a kam sa na tom aute jazdilo? Naozaj sú tie kilometre pravdivé? Nebolo poškodené alebo nabúrané? Bolo v dobrých rukách a vôbec, prečo ho vlastne predávajú? Čo bude, keď ho nakoniec kúpim, aký servis na ňom bude treba robiť? Kto mi poradí? Akú mám záruku? Akú si mám vlastne urobiť poistku? Čo budem potrebovať na polícii… a množstvo ďalších otázok, na ktoré poznáme odpoveď.

 

Naša spoločnosť AUTOTIP spol. s r. o. sa dlhodobo zaoberá predajom a servisovaním vozidiel značky OPEL.

 

Je tu niekoľko dôvodov, prečo Vám odporúčame si vybrať ojazdený OPEL u nás.

Dokážeme si z množstva ponúk vybrať OPEL, ktorý sa „oplatí“, a to na základe vstupnej kontroly, ktorú vykonávajú naši mechanici. Vstupná kontrola pred výkupom má svoj prísne stanovený postup.

Zákazníci, ktorí si u nás kúpia nový OPEL a chodia na pravidelné servisné prehliadky k nám, majú v rámci našich služieb zahrnutú aj ponuku na protihodnotu. Takéto autá sa radia medzi „zdravo“ ojazdené a ich výmena je jasná a konkrétna. A práve na takéto autá sa zameriavame.

Náš ojazdený automobil, ktorý ponúkame, má za sebou vstupnú kontrolu mechanikom, priebežnú údržbu absolvovanú v našom servise, výstupnú kontrolu a úplnú históriu. Taktiež má všetky kľúče a kompletnú dokumentáciu slúžiacu k prihláseniu na nového majiteľa.

Zákazníkov zoznamujeme. Veľmi nám záleží, aby predávajúci vedel, kto je kupujúci a naopak. Pri odovzdávaní vozidla je pre nás podstatné, aby sme sa navzájom spoznali a o ponúkanom aute si porozprávali čo najviac. Záujemca o kúpu auta je zoznámený aj s naším technikom na oddelení servisu.

To nás zvýhodňuje pred ostatnými autobazármi, pretože v mnohých prípadoch dokážeme pri posúdení auta pred výkupom nielen detailne zistiť jeho technický stav, ale aj predpokladať poruchovosť, a tým aj odhadnúť ďalšie náklady v prevádzke.

 

Náš ojazdený OPEL je pripravený na predaj.

 

Stačí si ho pozrieť na našom webe: https://autotip.opeldealer.sk/vozidla-na-odber/

 

Ak sme Vás touto možnosťou zaujali, stačí sa nám ozvať na:

041 / 500 16 70 prípadne na 0905 881 131 alebo nám poslať správu na predaj@autotip.sk

 

 

RICHARD Z A Ť K O

Sales Manager

+421-905 881 131 | zatko@autotip.sk | autotip.sk

AUTOTIP spol. s r.o. | Vysokoškolákov 60 | 010 08 ŽILINA

 

MENU