0% akontácia? Dá sa to?Jasné že sa dá a vôbec to nie je zložité.

 

Naša spoločnosť AUTOTIP vám dokáže dať najnovší OPEL CROSSLAND bez peňazí vopred.

 

Ako sa nám to podarilo? No samozrejme neboli sme na to sami, to by sme asi nedali. Na to aby sa to dalo potrebujete samozrejme autá a k nim kopec peňazí. Preto sme oslovili náš import OPEL v Bratislave (tí majú autá) a priateľov z ČSOB (oni zasa peniaze) a vymysleli niečo… Niečo, čo by pomohlo ľuďom v týchto časoch keď peniaze na akontáciu, alebo nové auto treba – na niečo dôležitejšie. Ale treba aj jazdiť a keď sa auto pokazííí – vtedy zistíme akí sme na aute závislí  …no prúser! Stará kára nevydrží večne a servis na ňu začína byť čoraz drahśí. Preto naši v Bratislave dali hlavy dokopy a vyhoveli nám. Prišli na možnosť ako by to šlo zrealizovať, odovzdať auto bez akontácie, bez peňazí vopred. Toto by mohlo byť zaujímavé. Je to bez okamžitých finančných výdavkov, bez starostí o údržbu a servis, všetko je to už v paušáli. Stačí mať necelých 250 € mesačne a ideme na to. Ale nebudeme napínať. Volá sa to FREE2MOVE, po slovensky VOĽNOSŤ POHYBU. Jedinou podmienkou je, že je potrebné sa u nás zastaviť a poradiť sa – naozaj, netrvá to dlho.

 

Nie je to nič, čo by Vás malo zaťažiť, stačí dať dokopy 249 € s DPH mesačne. Je to ako keď si platíte paušál na mobil s vopred dohodnutými službami za volania, internet a esemesky. Filozofiou celého tohoto projektu je ako dostať nové auto – bez akontácie, okamžite na jazdenie:

 

s programom (paušálom už od 249 €/mesačne) získate

NÁKLADY NA PRIHLÁSENIE VOZIDLA

FIXNÉ ÚROČENIE POČAS CELEJ DOBY NÁJMU

DAŇ Z MOTOROVÉHO VOZIDLA

POVINNÉ ZMLUVNÉ POISTENIE

HAVARIJNE POISTENIE

KOMPLETNÚ ÚDRŽBU A SERVISNÉ NÁKLADY

STK a EK

DIAĽNIČNÚ ZNÁMKU – Slovensko

TECHNICKÚ ASISTENČNÚ SLUŽBU S NÁHRADNÝM VOZIDLOM – EURÓPA

OPEL Crossland 1,2 83 k M5 edícia 160 rokov

HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY:

Eco LED svetlomety

Klimatizácia

7“audiosystém IntelliLink

Bluetooth

USB

Palubný počítač

Tempomat

Vyhrievanie predných sedadiel a volantu

Zadná parkovacia kamera

 

Predpokladáme, že otázok budete mať viac ako napríklad: Koľko rokov môžem takto jazdiť? Kedy si môžem pe auto prísť? Koľko kilometrov ročne môžem urobiť? Čo potom keď si budem chcieť auto nechať? Môžem ho po pol roku vrátiť? Potrebujem automat, máte aj také?… a mnoho ďalších. Radi vám na všetky zodpovieme.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ VOLAJTE:

naše poradenstvo

NEKUPUJTE, JAZDITE.

MY SA POSTARÁME O VŠETKO OSTATNÉ.

RICHARD Z A Ť K O

Sales Manager

+421-905 881 131 | zatko@autotip.sk | autotip.sk

AUTOTIP spol. s r.o. | Vysokoškolákov 60 | 010 08 ŽILINA

MENU