‼️ Oznam pre zákazníkov ‼️Vaša a naša bezpečnosť je u nás na prvom mieste a preto sme dočasne, v súlade s úpravou nariadenia krízového štábu SR, zatvorili oddelenie PREDAJ VOZIDIEL do odvolania. Avšak je Vám k dispozícii s online ponukou nových, predvádzacích aj jazdených vozidiel. Kompletnú ponuku nájdete na našej web stránke: https://autotip.opeldealer.sk/

Náš AUTORIZOVANÝ SERVIS však funguje ďalej, tak, aby mohol poskytovať svoje služby a prispieť k chodu zásobovania, či zásielkových systémov – rovnako ako osobnú prepravu niektorých občanov, pre ktorých je bezproblémová mobilita naozaj nevyhnutná.

Odporúčame Vám však kontaktovať nás pred vašou návštevou a to telefonicky na 041 / 500 16 70 a oboznámiť nás s vašou požiadavkou.

Urobíme čo sa dá.

Pevne veríme, že budúcnosť bude patriť všetkým.

My sa budeme snažiť. Urobiť všetko pre to, aby sme vám mohli byť nápomocní, aby ste boli s našimi službami v tejto krízovej situácii boli čo najviac spokojní. Potrebujeme vás ale poprosiť, aby sme spolu s vašou pomocou BYŤ ZODPOVEDNÝMI mohli byť užitočnými aj naďalej.

MENU